DARMOWA DOSTAWA DPD OD 399 PLN

O nas

Do niedawna obydwoje pracowaliśmy w tętniącej głośną muzyką i rozświetlonej rażącym światłem, niezwykle intensywnej branży eventowej. Imprezy, widowiska, koncerty – a przy tym adrenalina,  ciągły pęd, duża presja i nieprzespane noce. I tak przez prawie 12 lat, aż pewnego dnia, dosyć nieoczekiwanie przyszło nam zmierzyć się z zupełnie innym, choć równie mocno związanym z brakiem snu wyzwaniem. Wyzwaniem o kryptonimie „Zosia”

I tak zaczęło się nasze Baby Stories.

Kompilacja różnych, życiowych zdarzeń i potrzeba zwolnienia codziennego tempa doprowadziły nas do tego momentu, kiedy przed zaśnięciem zadajesz sobie pytanie – „a może by tak coś swojego”?

Naturalnie padło na sklep z akcesoriami dla dzieci i ich rodziców, bo od kiedy jest w naszym życiu Zosia bezustannie testujemy różne produkty i rozwiązania, które w ten czy inny sposób mogą ułatwić nam tę codzienną, "nierówną walkę".

W naszym sklepie znajdziecie produkty najwyższej jakości. Są to rzeczy wyszukane i sprawdzone przez nas bardzo często wyrabiane ręcznie z ekologicznych materiałów

Szukając produktów dla swoich maluchów koniecznie sprawdźcie naszą bogatą ofertę dla kobiet. Znajdziecie tam relaksujące kosmetyki, przepięknie pachnące świece czy pomagające utrzymać ZEN oleje CBD.

Cieszymy się, że tu jesteś i zapraszamy na zakupy!

Dagmara i Karol

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl