DARMOWA DOSTAWA DPD OD 399 PLN

Relugan - dlaczego warto kłaść na nim niemowlę
4.jpg

Zdrowotne funkcje skóry owczej relugan
Naturalna skóra owcza jest produktem, który posiada właściwości uśmierzające ból oraz obniżające poziom stresu w organizmie. Lecznicza skóra relugan ma działania antybakteryjne, tworząc nieprzyjazne środowisko dla wirusów i bakterii. Te prozdrowotne właściwości skóra relugan zawdzięcza lanolinie, która jest naturalną barierą przed kurzem i roztoczami. Przeciwdziała powstawaniu sprzyjającego środowiska do rozwoju pasożytów z rodziny pajęczaków. Co więcej, ten składnik owczej skóry koi podrażnienia i nawilża naszą skórę. Lanolina zawiera estry kwasów tłuszczowych i steroli zwierzęcych. Ma ona zastosowanie w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych czy w farmaceutyce będąc dodatkiem do maści i kremów leczniczych.

Skóra relugan już od pierwszych miesięcy życia dziecka
Relugan jest bezpieczny dla niemowląt. Ten w pełni naturalny produkt może służyć jako mata do spania, do wózka i do zabawy. Wełna oddycha i posiada właściwości termoregulacyjne, co jest szczególnie ważne dla najmłodszych dzieci. Maluch śpiący bezpośrednio na takiej skórze mniej się poci i nie marznie. Na reluganie można również kłaść dzieci, których skóra wskazuje wysoką wrażliwość i delikatność, ponieważ jest on przyjazny alergikom.

Mata po pewnym czasie przejmuje zapach otoczenia. To duża zaleta, ponieważ dziecko czuje komfort i bezpieczeństwo, nawet kiedy nie jesteśmy w domu.

Skóra relugan idealna na jesienne i zimowe spacery z dzieckiem
Kilka dni temu zaczęła się kalendarzowa jesień, lada moment przyjdzie zima. Przez najbliższe miesiące możemy spodziewać się wietrznej pogody, a następnie przeszywających mrozów sięgających minus 10 stopni C (oby nie!). Jak w takim razie przygotować małe dziecko na dłuższy spacer przy tak nieprzewidywalnej aurze? Specjaliści mówią, że z małym dzieckiem należy wychodzić z domu przez cały rok. Okrycia, śpiworki czy kołdry ze sztucznych tkanin, nie tworzą odpowiednej cyrkulacji powietrza. Dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem jest skóra owcza. Idealna na spacer wózkiem, sankami czy w foteliku.

Pielęgnacja skóry relugan

Pielęgnacja owczej skóry? To praktycznie samoczyszczenie. Należy to przypisać dużej zawartości naturalnego składnika owczej wełny czyli: lanolinie, która powleka każdy włos i dzięki temu niszczy bakterie i roztocza. Wystarczy, aby ją trzepać, czesać włosie i pamiętać o kąpielach słonecznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl